Hakkımızda

Biz Kimiz?

Dijital ekran yönetimi, içinde bulunduğumuz çağda, hızla gelişen teknolojik gelişmeler, tüm iş sektörlerini etkilemektedir. 

Rekabetin gerisinde kalma riski, bu teknolojik gelişmelerin takip edilmesini daha yüksek hale getirmiştir.

Özellikle reklam pazarları bu durumdan en çok etkilenenler olmuştur. Dijital çağ bu sektörlere, çok hızlı bir giriş yapmış ve firmaların hızlı bir şekilde geleneksel çözümlerden dijital çözümlere geçmesini mecbur hale getirmiştir. Bu geçiş hem firmalar hem de müşteriler açısından güç bir süreç olarak algılanmaktadır.

Dijital ekran yönetimine  (Digital Signage) yönelik farklı sektörlerdeki kurumlar için en kapsamlı teknolojik altyapı çözümlerini üretiyoruz.
Endüstriyel Monitörler özellikle yayıncılık, reklam, tanıtım, vb. amaçlarla kullanıldığından, kullanıldıkları yer ve an itibariyle yüksek düzeyde öneme sahiptir ve maliyeti yüksek sistemlerdir.   C-SGN, tedarikçisi olduğu ürün grubunun önemini bilen, müşterilerinin hassasiyetlerini gözeten ve tüm ekibinin bu bilince sahip olduğu çözüm ortağınızdır.

Dijital dünyanın yaşam ritmini tüm tecrübe ve profesyonelliği ile hayatınıza entegre eden C-SGN   ,  Digital Signage, Totem, Kiosk, , Dijital Bilgilendirme Ekranları alanında yazılım – donanım çözümleri ile sizlere yenilikçi bir teknoloji sunmaktadır.

Bu bilgi ışığında sizler için C-SGN player’ı geliştirdik. C-SGN, medya içerik yönetim programı, hazır olarak gelen bir dijital player olarak tasarlanmış ve dijital çağa geçişinizi kolaylaştırmak amacıyla geliştirilmiştir.

Piyasadaki diğer alternatifler ile karşılaştırıldığında, hem yazılım hem de donanım ile bütün bir çözüm olarak sunulan C-SGN player, dijital ekran yönetimi ,reklam ağının masraflarını büyük oranda düşürmektedir.

C-SGN player ile ister mevcut TV ekranlarınızı, isterseniz yeni yaratacağınız TV ekranı ağınızı oluşturup, web sayfası üzerinden bu ekranları kolayca yönetmenize olanak sağlar.

C-SGN, Üretim, Arge ve Tasarım alanındaki tecrübesi ile dijital dünyada yerini almıştır. Siz değerli müşterilerine farklı tasarım konsepti, üst düzey servis anlayışı, kaliteden ödün vermeyen tam uyumlu donanım ve yazılım çözümleri ile Digital Signage sektörüne öncülük etmektedir.

Digital bilgilendirme teknolojilerinde, yazılım ve donanım  ürünleri üreticisi konumunda olan C-SGN ; Donanım Üretim Çözümleri’nin yanı sıra, ARGE departmanının yaptığı yeni tasarımlar ile müşterilerine özel çözümler sunmaya devam etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı projelerinde, Digital Bilgilendirme Teknolojileri Sektörü’ne önemli katkıda bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşıyan firmamız, Digital Signage Sektöründe yeni çözümler ile birlikte yeni teknolojileri, müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Türkiye genelinde servis bakım ağı ile müşterilerine üst düzey hizmet sağlamaktadır.