Medya İçerik Yönetimi

Geleneksel tanıtım posterleri ya da ilanları kullanmak yerine digital signage çözümünden faydalanıldığı takdirde mağazada elde edilen yararların yanı sıra kampanya teslimat süreleri ve maliyetleri açısından önemli gelişmeler söz konusu olacaktır; bu aynı zamanda çok daha çevre dostu bir çözümdür.

C-SGN içerik yönetimi, daha bilgilendirici, kişisel ve eğlenceli bir alışveriş deneyimi yaşatırken aynı zamanda satışları ve gelirleri arttırmak için daha dinamik bir satış platformu yaratmanıza yardımcı olur.

Digital Signage uygulamalarında teknik altyapının, ekran adetlerinin ve yerleşim alanlarının önemli olduğu kadar, yayınlanan içeriğin de ilgi çekici, amacına uygun olması gerekir. Kurumsal imaja uygun yayın içeriğinin detayları konusunda bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Digital Signage sisteminin en önemli noktası ve sistemin kurulmasının da amacı olan ‘içerik’tir ve etkin bir geri dönüş için profesyonel bir şekilde yönetilmesi gerekir. Video, fotoğraf, yazı vb. malzemelerden oluşan içerik, ekranların boyut ve çözünürlüğüne göre uyarlanarak planlanan C-SGN yazılımı desteği ile ekranlarınızda gösterilir.Bu da işletmenizin ön plana çıkmasına yardımcı olur.

Kurumsal kimliğinize en uygun içeriklerin oluşturulması, görsel malzemelerinizin düzenlenmesi ve içerik yönetim hizmeti ile digital signage dünyasında bir adım öne geçmenizi sağlar.